למה כדאי לך להיות אנליסט נתונים?

היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים, המעוניינים להיכנס לעולם ההייטק. אין ספק כי ההייטק מסוגל להציע תנאים משופרים ושכר גבוה, דבר שלא ניתן למצוא בקלות בשאר המקצועות. אך חשוב לזכור כי לא לכולם יש תואר במדעי המחשב ולא כולם מסוגלים ללמוד בצורה עצמאית את התחום, לכן קורס דאטה אנליסט יכול להוות את נקודת הכניסה שלכם להייטק. מדובר על אחד התפקידים המבוקשים ביותר בשוק העבודה, מאחר ואם בעבר רק חברות הייטק נאלצו להתמודד עם כמויות עצומות של מידע ונתונים, הרי שהיום הדבר נכון לגבי מגוון עצום של חברות וארגונים שונים, המחפשים בנרות אחר אנליסט נתונים מקצועי ואיכותי.

כל היתרונות של קורס אנליסט נתונים

היום ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים שונים, אך לא כל הקורסים יוכלו לספק לכם מקצוע מבוקש ומשתלם. קורס אנליסט נתונים מאפשר לכם ללמוד מקצוע שהביקוש אליו נמצא במגמת עליה, דבר שמבטיח לכם למצוא עבודה כבר בסיום הלימודים. מדובר על שער הכניסה שלכם לעולם ההייטק, מאחר וכמות הנתונים נמצאת במגמת עליה, לכן כבר עכשיו רוב החברות והארגונים הגדולים זקוקים לאנליסטים, שיסייעו להם לנתח ולעבד את הנתונים השונים, הזורמים לארגון ממגוון רחב של מקורות שונים. תפקידו של האנליסט כולל עיבוד וניתוח הנתונים והכנה של דוחות מדויקים וברורים, שאמורים לסייע למקבלי ההחלטות לקבל החלטות נבונות ומושכלות יותר ברגע האמת. למעשה, תפקידו של אנליסט הנתונים הוא לאפשר ביצוע של החלטות על סמך נתונים מהשטח, במקום הסתמכות על תחושת בטן. 

אנליסט נתונים – היבטים שונים ששווה להכיר

אנליסט נתונים נחשב לנכס מהותי עבור כל חברה וכל ארגון, מאחר והוא מסוגל לכרות ולאחסן כמויות עצומות של מידע ונתונים. במידת הצורך, הוא מסוגל לשלוף את הנתונים הרלוונטיים, לעבד ולנתח אותם, על מנת לספק תשובה ברורה לכל שאלה עסקית. מדובר על איש מקצוע חיוני, שיכול לסייע בהסקת מסקנות ותובנות חשובות עבור החברה, הן מהפן העסקי והן מהפן האסטרטגי. כדאי לדעת כי העבודה של אנליסט הנתונים משתנה בהתאם לסוג ואופי החברה או הארגון, מאחר והנתונים קשורים באופן ישיר בתחום ההתמחות של החברה. בכל מקרה, מדובר על מקצוע חיוני בכל תחומי החיים, החל מגופים פיננסיים, חברות ביטוח, מוסדות בריאות וכמובן גופים מסחריים שונים.

אנו במכללת SmartBrainData נשמח לספק לכם קורס אנליסט נתונים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הקורס שלנו מועבר אונליין, על מנת לאפשר לכם ללמוד בנוחות של הבית וליהנות מגמישות מקסימלית בשעות הלימודים. אנו מקפידים על יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך, במטרה לספק לכם את הטיפים הדרושים למעבר של ראיונות עבודה וביצוע של מטלות הבית השונות. הקורס כולל חלק מעשי, שיאפשר לכם להתנסות בעבודה השוטפת של אנליסט נתונים ולהבין כיצד לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

אולי פספסת משהו
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק

לאורי ליכטמן 10 שנות ניסיון ומומחיות בתחום הדאטה ובהן הוא גם פיתח ולימד יותר מ-100 אנליסטים ומפתחי BI.

מהנדס תעשייה וניהול, מומחה באנליזה, הקמת מערכות BI ותשתיות דאטה, שותף להצלחת מודלים סטטיסטיים בארגונים גדולים כגון בנקים, חברות תקשורת וחברות קמעונאות, ממקימי צוותים ותשתיות דאטה בסטארטאפים מובילים בתעשיית ההייטק.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר