מה זה אנליסטית ואיך נשים משתלטות על תחום ה Data analyst

אין ספק כי בשנים האחרונות כל התחום של Data analyst רק הולך וצובר תאוצה. יותר ויותר ארגונים מבינים כי אין להם ברירה, אלא לאמץ את הטכנולוגיה החדשה, על מנת לעמוד בקצב. יש לזכור כי כמות המידע המגיע לארגונים ולחברות רק הולך ועולה עם השנים, לכן יש צורך לאחסן את כל המידע המגיע לארגון ולדעת כיצד לעבד ולנתח אותו בצורה היעילה ביותר. היום ניתן לשמוע יותר ויותר על נשים הבוחרות להשתלב בתחום בתור אנליסטיות, דבר המאפשר להן להשתלב בעולם ההייטק וליהנות משכר ותנאים ברמה הגבוהה ביותר. כל אחת יכולה להפוך לאנליסטית באמצעות קורס דאטה אנליסט מקצועי ומקיף, שיספק לה את הידע והכלים הדרושים על מנת להתחיל לעסוק בתחום.

כל אחת יכולה להיות אנליסטית ולהתמקצע בעולם ה- Data analyst

נשים רבות חוששות ממקצועות טכנולוגיים, כתוצאה מחינוך וסביבה שבה הן גדלו. אך חשוב לדעת כי למעשה כל אחת יכולה להשתלב בעולם ה- Data analyst ולהתחיל להרוויח משכורות גבוהות יותר, לצד תנאי העסקה מעולים. היום בהחלט ניתן לראות יותר ויותר נשים, שבחרו לעשות הסבה מקצועית, על מנת ללמוד את התחום. תפקידה של האנליסטית כולל בניית התשתית המתאימה ביותר עבור החברה או הארגון, לצורך איסוף הנתונים השונים המגיעים ממקורות מגוונים ואחסונם בצורה מסודרת ומאורגנת, תוך כדי שימוש בטכנולוגיה החדשה והמתקדמת ביותר. מעבר לכך, האנליסטית אמורה לדעת כיצד לעבד ולנתח את הנתונים השונים, על מנת לנבא תוצאות עתידיות. כתוצאה מהניתוחים המלומדים, הארגון מסוגל לקבל החלטות עסקיות בצורה נבונה ומושכלת יותר.

מה כדאי לדעת לגבי תחום ה- Data analyst?

נשים רבות בוחרות ללמוד את התחום, על מנת להשתלב בעולם ההייטק בתור אנליסטיות. מדובר על תחום מבוקש ורווחי, המשלב בין סטטיסטיקה לבין ניתוח נתונים מתקדם. יש צורך להשתמש בכלים מגוונים וחדשניים, על מנת להציג את הנתונים השונים בצורה ברורה ובהירה יותר, לבצע חיזוי נתונים עתידי על סמך הנתונים הקיימים ולבנות אלגוריתמים שונים, לצורך ביצוע אנליזות מתקדמות, שיאפשרו להציג את הקשרים הקיימים בין קבוצות הנתונים. נשים רבות בוחרות להשתלב בתחום, מאחר ומדובר על תחום רווחי ומרתק. אנליסטית מתחילה יכולה להרוויח יותר, מאשר מקצועות אחרים בעולם ההייטק. תפקידה כולל הבנה מעמיקה של כל שאלה עסקית, לצורך מחקר נתונים מעמיק ובניית מודל מתאים, באמצעות שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים. העבודה כוללת היבט מחקרי לצד היבט הנדסי, לכן יש צורך בידע ב SQL ובכלי BI.

אנו במכללת SmartBrainData נשמח לספק לכם קורס מקצועי ואיכותי בתחום ה- Data analyst. אנו מספקים הדרכות מקוונות, על מנת לאפשר לכם ללמוד את הקורס בכל מקום ובכל זמן שנוח לכם, על מנת להיכנס לעולם ההייטק ולהתחיל לעבוד בתחום. אנו מתחייבים לתמיכה אישית ויחס אישי, לצד שיטות הדרכה חדשות, שיאפשרו לכם להתמקצע בעולם הדאטה. למידע נוסף, צרו קשר.

אולי פספסת משהו
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק

לאורי ליכטמן 10 שנות ניסיון ומומחיות בתחום הדאטה ובהן הוא גם פיתח ולימד יותר מ-100 אנליסטים ומפתחי BI.

מהנדס תעשייה וניהול, מומחה באנליזה, הקמת מערכות BI ותשתיות דאטה, שותף להצלחת מודלים סטטיסטיים בארגונים גדולים כגון בנקים, חברות תקשורת וחברות קמעונאות, ממקימי צוותים ותשתיות דאטה בסטארטאפים מובילים בתעשיית ההייטק.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר