מה זה אומר ניהול מוצר?

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על התחום של ניהול מוצר, מאחר ומדובר על תחום שרק הולך ומתפתח. כל מי שמעוניין להיכנס לעולם ההייטק, מבלי ללמוד תכנות, יוכל לעשות זאת באמצעות קורס ניהול מוצר. אין ספק כי ישנו ביקוש אדיר למנהלי מוצר איכותיים ואמינים, מאחר והיום כמעט כל ארגון זקוק לשירותיו של איש מקצוע מהתחום. באמצעות בחירה בקורס מקיף ויסודי, המועבר על ידי מכללה מוכרת וידועה, תוכלו להבטיח לעצמכם את כל הידע הדרוש לכם, על מנת להשתלב בתחום. 

מה מעולם לא סיפרו לכם על ניהול מוצר?

ניהול מוצר נחשב לאחד התחומים הפופולאריים והנחשקים ביותר בעולם ההייטק, מאחר ומדובר על מקצוע שניתן להשתלב בו בקלות יחסית, באמצעות קורס מקצועי בנושא. קורס מסוג זה יכול להתאים למנתחי מערכות או מנהלי פרויקטים, המעוניינים לבצע הסבה מקצועית לעולם ניהול המוצר. כמו כן, הקורס יכול לשמש גם מנהלי לקוחות ואנשי שיווק, שמעוניינים לשפר את תנאי ההעסקה שלהם וללמוד תחום חדש ומבוקש. חשוב להבין כי כל התחום של ניהול מוצר נועד על מנת לזהות את הצרכים של לקוחות הארגון, במטרה לספק להם את חווית הלקוח האידיאלית. מעבר לכך, מנהל המוצר חייב לשלב את צרכי הלקוחות עם האינטרסים של הארגון, במטרה לתרגם אותם לפיצ'רים שונים, שיופיעו במוצרים או בשירותים השונים. מנהל המוצר אחראי על כתיבת תוכנית פעולה מסודרת ומפורטת, על מנת שצוות הפיתוח יוכל לבצע אותה.

ניהול מוצר – מקצוע מבוקש ומשתלם!

כדאי להדגיש כי ניהול מוצר מחייב אומנם עבודה צמודה עם צוות הפיתוח, אך ההתמקדות העיקרית של מנהל המוצר מתרכזת בצד הלוגיסטי של התהליך. הוא אינו מתעסק עם הפן הפרקטי של הפיתוח, אלא אחראי על שלבי החיים השונים של המוצר. תפקידו כולל את אפיון המוצר וצורת היישום האופטימלית שלו. כמו כן, הוא אחראי על תקצוב התהליך ומעורב בשלבי השיווק והמכירה שלו. כמובן שבכל ארגון מדובר על מוצרים ושירותים שונים, לכן העבודה של מנהל המוצר משתנה בהתאם לתחום ההתעסקות של הארגון. בחלק מהמקרים מדובר על תחום אחריות ענק, הכולל את כל שלבי החיים של המוצר, בעוד שבארגונים אחרים, ישנו מנהל מוצר ספציפי לכל אחד משלבי החיים השונים. מנהל המוצר חייב לפקח על התהליך, אך הוא אינו מנהל צוות של עובדים. השכר מושפע מהוותק, הניסיון ואופי העבודה הנדרש.

אנו במכללת SmartBrainData נשמח לספק לכם קורס מקיף ומקצועי בתחום של ניהול מוצר. אנו מספקים קורסים מקוונים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת לאפשר לכם להשתלב בקלות בשוק התעסוקה. בזכות המרצים המעולים שלנו והתמיכה האישית שתהנו ממנה לכל אורך הקורס, תוכלו להבטיח לעצמכם את כל הכלים והמיומנויות שיידרשו מכם במהלך העבודה בשטח. במהלך הקורס תוכלו ללמוד כיצד להתנהל בראיון עבודה וכיצד לפתור את מטלות הבית שישלחו אליכם. לפרטים נוספים, צרו קשר!

אולי פספסת משהו
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק

לאורי ליכטמן 10 שנות ניסיון ומומחיות בתחום הדאטה ובהן הוא גם פיתח ולימד יותר מ-100 אנליסטים ומפתחי BI.

מהנדס תעשייה וניהול, מומחה באנליזה, הקמת מערכות BI ותשתיות דאטה, שותף להצלחת מודלים סטטיסטיים בארגונים גדולים כגון בנקים, חברות תקשורת וחברות קמעונאות, ממקימי צוותים ותשתיות דאטה בסטארטאפים מובילים בתעשיית ההייטק.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר