טאבלו – ללמוד לבנות אנליזה ודשבורד

קורס טאבלו יכול לספק לכם את כל הכלים הדרושים, על מנת להתמקצע בעולם ה- BI. באמצעות הקורס תלמדו כיצד להתחיל לעבוד עם טאבלו ותתרגלו עבודה עם דשבורדים, דוחות ואנליזות, שיפגשו אתכם על בסיס יומיומי בתור מפתחי BI או בתור אנליסט נתונים. בסיום הקורס יהיה בידכם פרויקט גמר ותיק עבודות מגוון, שיאפשרו לכם להתקבל למקומות עבודה שונים. חשוב כמובן לבחור בקרוס מקצועי ומקיף, שיוכל לספק לכם את כל הידע והכלים הדרושים, על מנת להמשיך להתפתח ולהתקדם בתחום. כדאי לבחור במכללה מוכרת, המקפידה על התכנים המתקדמים ביותר ועל המרצים האיכותיים ביותר.

קורס טאבלו – כלי מוביל לניתוח נתונים

כל אנליסט נתונים וכל מפתח BI חייב לדעת כיצד לעבוד עם טאבלו, הנחשב לאחד הכלים החשובים ביותר בעולם ניתוח הנתונים. הטאבלו חיוני לצורך ניתוח של נתונים שונים הזורמים לארגון או לחברה והוא משמש לצורך הפקת דוחות אנליטיים. מדובר על כלי ידידותי ונוח לשימוש, המאפשר שימוש יעיל ונוח גם לאנשים ללא שום רקע וידע בסטטיסטיקה ומתמטיקה. באמצעות שימוש בטאבלו תוכלו לפתח דשבורדים אינטראקטיביים למנהלים ולמחלקות השונות של הארגון, ע"י שימוש בפונקציית Drag & Drop. הטאבלו יכול לשמש אתכם במגוון רחב של תחומים שונים, מאחר וישנו צורך בדוחות מדויקים וענייניים הן בעולם השיווק ועולם ההייטק, והן בעולם פיתוח מוצרים, שירות לקוחות ובמגוון תחומים שונים של העולם העסקי. קורס טאבלו יכול להתאים למשתמשי מחשב המעוניינים להתמקצע בעבודה עם נתונים או לעובדים שמעוניינים להגדיל את הידע שלהם בהפקת דוחות ודשבורדים. 

טאבלו – בנייה של אנליזה ודשבורדים

טאבלו הינו כלי BI יעיל במיוחד, המספק ממשק משתמש נוח וידידותי לצד יכולות ויזואליזציה עוצמתיות. הכלי מאפשר ניתוח נתונים מורכב וייצור של דוחות ברורים ומדויקים, המסייעים להנהלה הבכירה בקבלת החלטות מושכלות ונבונות יותר. אין צורך להחזיק בידע טכני או בתכנות על מנת להשתמש בטאבלו, דבר המהווה יתרון משמעותי. כל אחד יכול להשתמש בכלי על מנת לבנות אנליזות ודשבורדים ברמה גבוהה, דבר שיכול לסייע לכל ארגון ולכל חברה. כמו כן, מדובר על כלי המספק שקיפות נתונים מלאה, כך שכל הרמות בארגון יכולות להיות חשופות לנתונים, דבר המסייע בקבלת החלטות מהירה ויעילה יותר. הכלי מספק תשובה לכל שאלה עסקית, לצד יכולות הדמיה מעולות ויכולת עבודה על כל מכשיר ובכל סביבת עבודה.

אנו במכללת SmartBrainData נשמח לספק לכם קורס טאבלו מקיף ואיכותי, שיבטיח לכם התמקצעות בעולם ה- BI. אנו מקפידים על חלק מעשי לצד החלק העיוני, על מנת לאפשר לכם לתרגל את החומר הנלמד בדשבורדים, ליצור דוחות ולבנות אנליזות. הקורס שלנו מתנהל אונליין, על מנת לספק לכם גמישות מקסימלית ולאפשר לכם ללמוד בזמן ובמקום הנוחים עבורכם. אנו מקפידים על יחס אישי לכל תלמיד, לצד הכנה לקראת ראיונות עבודה וטיפים להכנת מטלות בית. למידע נוסף, צרו קשר!

אולי פספסת משהו
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק

לאורי ליכטמן 10 שנות ניסיון ומומחיות בתחום הדאטה ובהן הוא גם פיתח ולימד יותר מ-100 אנליסטים ומפתחי BI.

מהנדס תעשייה וניהול, מומחה באנליזה, הקמת מערכות BI ותשתיות דאטה, שותף להצלחת מודלים סטטיסטיים בארגונים גדולים כגון בנקים, חברות תקשורת וחברות קמעונאות, ממקימי צוותים ותשתיות דאטה בסטארטאפים מובילים בתעשיית ההייטק.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר