להיות דאטה אנליסט מתחיל – האם קל להשתלב בהייטק?

אנשים רבים מעוניינים להשתלב בעולם ההייטק, מאחר ומדובר על אחד התחומים המצליחים ביותר בשנים האחרונות. כל מי שמעוניין להhנות ממשכורת גבוהה ותנאים מעולים, חייב למצוא את דרכו לעולם ההייטק. עולם הדאטה הולך וצובר תאוצה, מאחר ומדובר על תחום פופולארי ומבוקש בקרב חברות וארגונים שונים בתחום ההייטק. היום כמויות הדאטה רק הולכות וגדלות, דבר המצריך מהארגונים והחברות להיערך בהתאם, על מנת לנתח את המידע המגיע מהמקורות השונים ולעבד אותו בצורה היעילה והמהירה ביותר. עם זאת, יש לזכור כי לא תמיד פשוט להיות דאטה אנליסט מתחיל, מאחר ורוב החברות והארגונים מעוניינים בניסיון קודם.

אנו במכללת SmartBrainData נשמח לספק לכם קורס מקיף ויסודי בתחום הדאטה, על מנת לאפשר לכם להתחיל את דרככם בתור דאטה אנליסט מתחיל. אנו מקפידים על פתרונות ושיטות הדרכה מתקדמות, המאפשרות ללמוד את התחום בצורה יעילה ומהירה במיוחד. אנו מספקים הדרכות מקוונות לצד תמיכה אישית לכל סטודנט, על מנת לאפשר לכם את התנאים הטובים ביותר להשתלב בעולם ההייטק.

דאטה אנליסט מתחיל – קווים לדמותו

קודם כל, חשוב לציין כי דאטה אנליסט מתחיל עם שכר גבוה, ביחס למקצועות אחרים בעולם ההייטק. מדובר על יתרון משמעותי עבור כל מי שמעוניין להיכנס להייטק, מאחר ושכר גבוה מהווה מוטיבציה גבוהה ללמוד את התחום. אך חשוב לזכור כי לא תמיד פשוט לאתר את מקום העבודה הראשון שיהיה מוכן לקבל אתכם, מאחר ורוב החברות והארגונים מעדיפים לעבוד עם עובדים מיומנים ומנוסים יותר. אך אסור להתייאש, מאחר ובשנים האחרונות יותר ויותר חברות בוחרות להשקיע בעובדים לא מנוסים, מכיוון שהדבר מאפשר להן ללמד את העובדים את תחום ההתמחות של החברה ולהבטיח לעצמן עובדים בעלי מוטיבציה גבוהה ללמוד את התחום ולהצליח בו. כמו כן, מדובר על חיסכון מסוים במשאבים, מאחר והשכר של דאטה אנליסט מתחיל יהיה תמיד נמוך יותר, מזה של עובד מנוסה יותר. לכן מדובר על יתרון הן עבור החברה המגייסת והן עבור העובד. 

דאטה אנליסט מתחיל – כיצד להגדיל את סיכויי הקבלה לעבודה?

רוב החברות והארגונים מחפשים אחר מועמדים בעלי רקע ספציפי, יכולות חשיבה אנליטית ומיומנויות למידה. ברוב המקרים, נבחנת גם תקשורת בינאישית והבנה עסקית וחשוב לזכור כי מוטיבציה גבוהה להעמיק בתחום וללמוד אותו לעומק, יכולה גם כן לסייע לכם להתקבל לעבודה. יש לזכור כי קורס מקצועי ומקיף המועבר על ידי מכללה מנוסה ואיכותית, יכול להוות יתרון משמעותי עבור רוב המעסיקים. למידה מסודרת ומאורגנת נתפסת בתור יתרון על פני למידה עצמית, מאחר וזוהי הדרך היעילה ביותר להכיר את הנישות השונות בתחום הדאטה וללמוד את התחום בצורה מסודרת, מבלי להסתכן בחורים בהשכלה. 

אנו במכללת SmartBrainData נשמח לספק לכם קורס דאטה אנליסט מקצועי ואיכותי, שיאפשר לכם ללמוד את תחום הדאטה ולחפש עבודה בתור דאטה אנליסט מתחיל. למידע נוסף, צרו קשר.

אולי פספסת משהו
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק

לאורי ליכטמן 10 שנות ניסיון ומומחיות בתחום הדאטה ובהן הוא גם פיתח ולימד יותר מ-100 אנליסטים ומפתחי BI.

מהנדס תעשייה וניהול, מומחה באנליזה, הקמת מערכות BI ותשתיות דאטה, שותף להצלחת מודלים סטטיסטיים בארגונים גדולים כגון בנקים, חברות תקשורת וחברות קמעונאות, ממקימי צוותים ותשתיות דאטה בסטארטאפים מובילים בתעשיית ההייטק.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר