3 דברים שלא ידעתם על לימודי ניהול מוצר

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על לימודי ניהול מוצר, מאחר ומדובר על מקצוע מבוקש ופופולארי, המאפשר להיכנס לעולם ההייטק. יש לזכור כי ניהול מוצר מהווה את אחד התהליכים המרכזיים ביותר בכל ארגון, המתמחה בייצור של מוצרים או פתרונות שונים. מנהל המוצר אמור לראות את כל מחזור חיי המוצר בצורה הוליסטית, על מנת לאפשר תהליך יעיל ואיכותי, לכל אורך הדרך.

לימודי ניהול מוצר – כל מה שמעולם לא סיפרו לכם

קודם כל, חשוב להבין כי ניהול מוצר כולל את כל מחזור חיי המוצר, החל משלב הרעיון ועד לשלב השקת המוצר. לכן לימודי ניהול מוצר חייבים לכלול תחומים רבים ומגוונים, הנוגעים למחזור החיים של המוצר. חשוב לזכור כי המוצר אמור להמשיך להתפתח גם לאחר ההשקה הראשונית שלו, בהתאם למשוב הלקוחות. יש צורך כל הזמן לחדש ולשפר את המוצר, על מנת להתאים אותו לדרישות השוק ולצרכי הלקוחות. לכן מדובר על תחום מבוקש ופופולארי, מאחר וכל חברה וכל ארגון מעוניינים לשמור על האטרקטיביות של המוצרים שלהם ולוודא כי הם יתאימו לדרישות השוק. חשוב לדעת כי על מנת לעסוק בתחום, יש צורך בידע טכנולוגי, חשיבה שיווקית ויכולת הובלה והנעה של תהליכים שונים.

לימודי ניהול מוצר – 3 דברים שמעולם לא ידעתם

  1. קורס ניהול מוצר יאפשר לכם לקבל את הכלים והמיומנויות לצורך עבודה בתור מנהל מוצר. הקורס יספק לכם את הכלים על מנת לבנות אסטרטגיה, מחקר משתמשים, כלים לעבודה עם מפתחים ומעצבים וכמובן טיפים מעשיים לפתרון מטלות בית והתנהלות נכונה בזמן ראיון עבודה. חשוב לוודא כי מדובר על קורס פרקטי, שיאפשר לכם ללמוד את הצד המעשי של התחום, לצד התאוריות השונות. יש לבדוק מראש כי הקורס כולל הדגמה על מוצרים אמיתיים, על מנת שתדעו כיצד לעבוד נכון עם כל כלי וכל שיטה בהמשך הדרך.
  2. לימודי ניהול מוצר יאפשרו לכם להשתלב בקלות וביעילות במגוון רחב של עולמות שונים. הקורס יאפשר לכם להשתלב במגוון תחומים בעולם ההייטק:  גיימינג, מדיקל, איקומרס, פינטק ורשתות חברתיות. 
  3. הקורס יכול להתאים לכל מי שעוסק בתחום ניהול המוצר, אך מרגיש כי חסר לו הידע הדרוש על מנת להצליח ולהתקדם בתפקיד. כמו כן, הקורס יכול להתאים עבור מנהלי פרויקטים או מנתחי מערכות, המעוניינים לעבור לתחום ניהול המוצר. בנוסף, מנהלי שיווק, מנהלי לקוחות ור"צ פיתוח או בדיקות, יכולים גם כן ללמוד את הקורס, על מנת להשתלב בעולם ניהול המוצר.

אנו במכללת SmartBrainData נשמח לספק לכם לימודי ניהול מוצר ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים הדרכות וירטואליות ותמיכה אישית, על מנת לספק לכל אחד את האפשרות ללמוד את התחום בנוחות שלו ובזמן האידיאלי ביותר עבורו, לצד היכולת לשאול שאלות וליהנות מיחס אישי לכל אורך הדרך. למידע נוסף, צרו קשר.

אולי פספסת משהו
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק

לאורי ליכטמן 10 שנות ניסיון ומומחיות בתחום הדאטה ובהן הוא גם פיתח ולימד יותר מ-100 אנליסטים ומפתחי BI.

מהנדס תעשייה וניהול, מומחה באנליזה, הקמת מערכות BI ותשתיות דאטה, שותף להצלחת מודלים סטטיסטיים בארגונים גדולים כגון בנקים, חברות תקשורת וחברות קמעונאות, ממקימי צוותים ותשתיות דאטה בסטארטאפים מובילים בתעשיית ההייטק.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר