שכר התחלתי: 15 אלף שקל בחודש – מה צריך כדי להיות אנליסט נתונים

תפקידו של אנליסט נתונים הוא לנתח את הנתונים הקיימים (אונלייו ואופליין). ולהפיק מהם תובנות אשר ישפיעו על ההחלטות האסטרטגיות של העסק.

מה זה אנליסט נתונים ומה צריך כדי להיות אנליסט נתונים -עבודתו של האנליסט היא כלי חשוב עבור החברה. בעזרתו של האנליסט הדרג הניהולי יכול לקבל תמונה רחבה ולקבל המלצות לפעולה המבוססת על המידע.

תחומי העיסוק של דאטה אנליסט יכולים להיות מגוונים ובמקרים רבים משפיעים על הגדלת מכירות, הרחבת פעילות החברה, שימור לקוחות, ייעול תהליכים ועוד

בשוק התחרותי שבו העסק פועל, ישנה חשיבות גדולה לעבודתו של אנליסט נתונים. זהו הכלי המאפשר לארגון להשיג יתרון תחרותי.

אם ברצונכם להשתלב בתחום ההייטק, קורס Data Analyst יכול להיות כרטיס הכניסה שלכם. אנליסט נתונים יכול ליהנות משכר התחלתי של 15 אלף שקל בחודש.

זהו שכר גבוה ממוצע השכר בישראל. ולא רק שהשכר והתנאים טובים, זה גם תחום דינמי ומרתק המביא לכם סיפוק רב

על מנת להשתלב בהייטק ולעבוד בתור דאטה אנליסט, כל שאתם צריכים זה ללמוד קורס אנליסט נתונים קורס אשר יעניק לכם את הכלים המתאימים על מנת לעבוד במקצוע ולהשתלב בחברות ההייטק.

קורס Data Analyst מתאים כמעט לכולם. הקורס מיועד לבעלי תואר אקדמי. אין צורך בתואר אקדמי מתחום המחשבים או תחום מדעי, כל תואר אקדמי יכול להתאים

מה צריך בכדי להיות אנליסט נתונים

קורס מקצועי, קורס Data Analyst, יכול להכין אתכם ולאפשר לכם להשתלב בשוק העבודה. אך מלבד הקורס, או בטרם נרשמים אליו, חשוב שתשאלו את עצמכם האם יש לכם את מה שצריך בשביל להיות דאטה אנליסט

הדבר החשוב ביותר הוא לא תעודה מקצועית זו או אחרת, אלא היכולת לחשיבה אנליטית. במהלך מילוי התפקיד אתם תצטרכו להביט על הנתונים ולשאול את השאלות הנכונות. השאלות שיביאו אתכם למסקנות נכונות ובעלות ערך עבור הארגון

אם נתונים רבים גורמים לכם להתחיל לפהק ואין לכם את דפוסי החשיבה המאפשרים לחבר את הנקודות וללמוד מהנתונים, אז כנראה שהתפקיד אינו בשבילכם. אך מצד שני, אם יש לכם את אותה חשיבה אנליטית, כל השאר הוא קלי קלות. קורס אנליסט נתונים יכול להשלים את כל מה שחסר.

ולבסוף חשוב גם שתדעו אנגלית. אין צורך בתואר לספרות אנגלית ובלשנות, אך חשוב לשלוט באנגלית. מאגרי המידע יכולים להיות ממקורות שונים, גם בחול, ובדרך כלל באנגלית.

כמו כן החברות הטכנולוגיות עובדות בזירה הגלובלית ומסיבות אלו אנגלית זה MUST. 

לסיכום, בכל כיוון שלא תסתכלו תראו דאטה. כל חברה גדולה ומוכרת, מפייסבוק וטוויטר ועד וויז או חברות פיננסיות כולן משתמשות במידע.

כולן זקוקות לאנליסט נתונים שיעזור להם בהתוויית הדרך העסקית והשגת יתרון תחרותי. באמצעות קורס Data Analyst תוכלו בקלות להפוך את עצמכם לחולייה חשובה ופרודוקטיבית בארגון. והדבר בהחלט משתלם בתלוש המשכורות בסוף החודש

אולי פספסת משהו
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק

לאורי ליכטמן 10 שנות ניסיון ומומחיות בתחום הדאטה ובהן הוא גם פיתח ולימד יותר מ-100 אנליסטים ומפתחי BI.

מהנדס תעשייה וניהול, מומחה באנליזה, הקמת מערכות BI ותשתיות דאטה, שותף להצלחת מודלים סטטיסטיים בארגונים גדולים כגון בנקים, חברות תקשורת וחברות קמעונאות, ממקימי צוותים ותשתיות דאטה בסטארטאפים מובילים בתעשיית ההייטק.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר