איך להפוך לדאטה אנליסט ולהתקבל לעבודה ראשונה בתחום

איך להפוך לדאטה אנליסט ולהתקבל לעבודה ראשונה בתחום 

רבים מתעניינים בקורס דאטה אנליסט; ניתוח נתונים הוא אחד התחומים הנחשקים היום, הן מצד המעסיקים והן מצד אלו המחפשים כיוון עבור הקריירה שלהם.

אנו חיים בעולם שמלא במידע, ולמידע הזה יש הרבה מאוד ערך. חברות אשר יודעות לנתח את המידע ולהפיק ממנו תובנות עסקיות יכולות לזכות ביתרון תחרותי, להציג מוצרים חדשים לשוק, לתת פתרונות לבעיות קיימות בשוק, לייעל את התפעול, לחסוך בכספים, לזהות טרנדים ועוד מבחר תועלות חשובות ובעלות משמעות עסקית. לכן זה מובן מדוע חברות מחפשות אחר האנשים המסוגלים לנתח מידע ולהפיק ממנו תובנות עסקיות.

ומנגד, נמצאים אלו המחפשים לפתח את הקריירה, או אולי שינוי כיוון בחיים. עבורם קורס דאטה אנליסט יכול להיות הזדמנות לבחור תחום מעניין ודינמי, תחום ששכרו בצידו. מנתחי נתונים צפויים להצטרף לחברות מובילות בשוק, חברות המיטיבות למנף את טכנולוגיות המידע לטובת מוצרים ושירותים חדשים אשר יעצבו את העתיד שלנו. מנתחי הנתונים צפויים להשתלב בחברות טכנולוגיות מענפים שונים.

איך להפוך לדאטה אנליסט

כמו כל דבר בחיים, צריך ללמוד את התחום ולהתמקצע. קורס דאטה אנליסט הוא קורס מומלץ, אך לפני שממהרים להירשם כדאי ללמוד מעט את הנושא. כדאי לחפש קצת חומר בנושא ולקרוא עוד על העבודה של דאטה אנליסט, על מנת להבין אם זהו אכן התחום שמושך אתכם. תוכלו גם לפנות למכללות המציעות קורסים, שם ישמחו לספר לכם על התחום וגם על הקורס.

אם יש לכם את המשיכה לנושא, ויש לכם היכולת להראות חשיבה אנליטית וחשיבה עסקית, זהו יכול להיות התחום המתאים עבורכם. תכונות אלו, יחדיו עם הרצון ללמוד הם כל מה שצריך בשביל להצליח. קורס דאטה אנליסט כבר יעניק לכם את כל הכלים הטכנולוגיים ויסגור את פערי הידע

בחירת הקורס 

על מנת להצליח להתקבל לעבודה, חשוב שתבחרו נכון את הקורס. אתם זקוקים לקורס רלוונטי השם דגש על הכלים הטכנולוגיים שבהם משתמשות החברות הפועלות בתחום. אם לא תלמדו היטב אקסל, פייתון,SQL וכלים של בינה עסקית, לא תוכלו להשתלב בשוק העבודה. אלו הם הכלים המרכזיים בהם משתמשים היום וחשוב שהקורס יעניק לכם ידע מקיף בתחום

קורס טוב צריך גם לשים דגש על פיתוח החשיבה האנליטית והחשיבה העסקית. את זאת ניתן לעשות באמצעות עבודת גמר המאפשרת לכם לבטא את היכולות שלכם להשתמש בכלים שנלמדו על מנת לנתח מידע, ואת היכולת שלכם להוציא ממנו תובנות עסקיות חשובות

איך להתקבל לעבודה בתחום

לימודים ובחירה נכונה של קורס דאטה אנליסט הם כמובן הבסיס. אך בשביל להתקבל לעבודה צריך גם לדעת היכן לחפש, ולהגיע מוכן לראיון העבודה. מה שיכול מאוד לעזור לכם זה הניסיון של אלו שעבדו בתחום. הם יכולים לספק לכם תובנות חשובות לגבי הענף, כיצד מתנהלת העבודה בפועל ומה החברות מחפשות. מי שמכיר את הענף מבפנים יכול לתת לכם כלים חשובים לצורך חיפוש עבודה

אנו במכללת SmartBrainData נשמח לספק לכם קורס אנליסט נתונים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הקורס שלנו מועבר אונליין, על מנת לאפשר לכם ללמוד בנוחות של הבית וליהנות מגמישות מקסימלית בשעות הלימודים. אנו מקפידים על יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך, במטרה לספק לכם את הטיפים הדרושים למעבר של ראיונות עבודה וביצוע של מטלות הבית השונות. הקורס כולל חלק מעשי, שיאפשר לכם להתנסות בעבודה השוטפת של אנליסט נתונים ולהבין כיצד לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

אולי פספסת משהו
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק
אורי ליכטמן - מומחה לדאטה והכשרות להיי-טק

לאורי ליכטמן 10 שנות ניסיון ומומחיות בתחום הדאטה ובהן הוא גם פיתח ולימד יותר מ-100 אנליסטים ומפתחי BI.

מהנדס תעשייה וניהול, מומחה באנליזה, הקמת מערכות BI ותשתיות דאטה, שותף להצלחת מודלים סטטיסטיים בארגונים גדולים כגון בנקים, חברות תקשורת וחברות קמעונאות, ממקימי צוותים ותשתיות דאטה בסטארטאפים מובילים בתעשיית ההייטק.

מלאו את הפרטים וניצור איתכם קשר